Dunkler Modus
Webseite: Neuigkeiten, Applikation, Hilfe, Geschäftsbedingungen, Datenschutzerklärung, Kontakt, Cookie-Einstellungen
Über michCześć, mam 20 lat i na co dzień studiuję stomatologie. Chętnie poznam dominującego mężczyznę, najlepiej hetero lub bi, który wie, czego szuka i ceni sobie dobrą atmosferę oraz wzajemny szacunek.
Jestem wyłącznie bottomem i najlepiej odnajduję się w relacji, w której partner przejmuje inicjatywę. Szczególnie podobają mi się zadbani, wysocy i wysportowani mężczyźni. Dodatkowym atutem jest dla mnie wyraźna różnica wzrostu, lub budowy ciała.
Zdjęcie twarzy udostępniam prywatnie. Mile widziane osoby mobilne i otwarte na spontaniczne spotkania. Jeśli uważasz, że możemy się dogadać, zapraszam do kontaktu.
Jestem wyłącznie bottomem i najlepiej odnajduję się w relacji, w której partner przejmuje inicjatywę. Szczególnie podobają mi się zadbani, wysocy i wysportowani mężczyźni. Dodatkowym atutem jest dla mnie wyraźna różnica wzrostu, lub budowy ciała.
Zdjęcie twarzy udostępniam prywatnie. Mile widziane osoby mobilne i otwarte na spontaniczne spotkania. Jeśli uważasz, że możemy się dogadać, zapraszam do kontaktu.
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Mann
Zweck:Einmaliges Abenteuer, Persönliches Treffen, Sex ohne Verpflichtung
Im alter von:bis50Jahre
Präferenzen
Angaben
Name:Kuba
Sprache:Polnisch
Größe:168 cm
Silhouette:Schlank
Sternzeichen:Widder
Haare:Braunhaarig
Beziehungen:Ledig
Kinder:Nein, habe ich nicht
Alkohol:Ich trinke nicht
Zigaretten:Ich rauche nicht
Ausbildung:Hochschulabschluss
Jakis mobilny Hetero/Bi teraz chciałby poruchać? (Łódź/Okolice)
Jakiś fajny hetero/bi chętny poruchać teraz? Najlepiej mobilny ;p
Hejka, szukam fajnego Hetero/Bi ziomka najlepiej Mobilnego na spotkanie w aucie/twoim lokum w okolicach Łodzi :d Chętni piszcie, lub zostawcie coś po sobie to odpisze :p
Hejo, jakiś fajny mobilny hetero/bi na teraz chętny na lodzika/poruchać? ;p (Okolice Łodzi)
Hejo, chętnie obciągne jakiemuś męskiemu mobilowi z Okolic Łodzi! ;3
Hejka, chciałby się ktoś spotkać? Najlepiej jacyś hetero zdesperowani :3










