Background
Mann,34 Jahre,Oświęcim, Polen
67171
Letztes Mal online: 18.06.2026, im Service vom:
Über michChcesz/cie się poznać, spotkać lub po prostu pogadać, polubcie zdjęcie to się odezwę 😉

Cześć,
z miłą chęcią nawiąże towarzyskie relacje z fajną, wygadaną i szczerą kobietą lub parą. Jeśli jesteście otwarci i lubicie poznawać nowe osoby to nie traćmy czasu i dajmy sobie szansę. Chcesz porozmawiać a nie masz vipa, zostaw po sobie ślad (likefollow/whatever) a się odezwę.

PS. nazwa już dawno nieaktualna, taki brodaty tylko z lekkim zarostem…

STATUS „spotkam się” OZNACZA ŻE SZUKAM NA TERAZ KOGOŚ BY MIŁO SPĘDZIĆ CZAS! 😉
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Frau, Paar
Zweck:Lose Bekanntschaft, Persönliches Treffen, Sex ohne Verpflichtung, Längere Beziehung
Im alter von:bis69Jahre
Angaben
Name:Bartek
Sprache:Polnisch
Größe:173 cm
Silhouette:Schlank
Sternzeichen:Stier
Haare:Braunhaarig
Beziehungen:Ledig
Kinder:Nein, habe ich nicht
Alkohol:Ich trinke nicht
Zigaretten:Ich rauche gelegentlich
Brodaty027
(Bearbeitet)
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Brodaty027
Warszawa, znajdzie się jeszcze ktoś dyspozycyjny i chętny na spotkanie? Mile widziane pary i kobiety. 😉
Brodaty027
(Bearbeitet)
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Brodaty027
Ktoś dzisiaj jakieś spotkanie?
Brodaty027
Ktoś z okolic Oświęcimia chętny teraz na spotkanie?
Brodaty027
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Brodaty027
Znajomi K(31)M(34) są teraz w Oświęcimiu i szukają pary bądź singli na spotkanie. Znajdzie się ktoś chętny potowarzyszyć im tej nocy?
Brodaty027
Okolice Oświęcimia, zapraszam do siebie lub to ja mogę was odwiedzić. Jest ktoś chętny na konkretne spotkanie, które zakończy sie przyjemnością dla jednej jak i drugiej strony. Priv K i KM
Brodaty027
Zaproszę do siebie, jest ktoś chętny?
Brodaty027
Mam jutro wolne i chętnie bym się z kimś spotkał, jestem dostępny od rana i zapraszam do siebie. Jeśli masz/cie czas dopiero wieczorem to również chętnie, w sobotę również też jestem wolny od rana. A może ktoś z was ma jakąś ciekawą propozycję? Chętnie jakaś impreza w większym gronie.