Dunkler Modus
Webseite: Neuigkeiten, Applikation, Hilfe, Geschäftsbedingungen, Datenschutzerklärung, Kontakt, Cookie-Einstellungen
Das Nutzerkonto wurde vorläufig gesperrt.
Über michKonkretnie na temat:
**Realnie i optymistycznie
**Jestem tu po to by stety badz niestety mazrnowac swoj czas,ale to moj wybór.
**Nie intresuje mnie Twoje życie,wiec jesli jestes w związku.To Twoja sprawa
**Ilosc zdjec (duza nieduza) wynika z autentycznosci i lub pokazania sie "tu i teraz"czyli ze jestem wiarygodny od momentu założenia konta zanim odpowiedzialem sobie na pytanie po co mam je zakladac;-)
**Nie reaguje na formy jakiegokolwiek umoralniania mnie.!!! Siedzisz tu moralie oceniaj siebie.
**Napisze to bo widze ze poprawia sie jakość badz konkretnosc umowienia sie wszak zaupelnie nie wiem czemu,bo sa wazniejsze rzeczy niz dyskrecja,która wynika z samej bytnosci tu(no ale dobra kumam)- TAK JESTEM DYSKRETNY,,ale o co wam chodzi z tą dysklrecją?Z zalozenia wchodzac na ten profil nikt z osób nie leci zaraz na fb lub gdziekolwiek pochwalic sie ze tu jest.A druga sprawa,ktora powoduje ciosanie sobie samemu głowy: "bo wiesz zalezy mi na dyskrecji,bysmy byli zupelnie sami i potem jakby sie nie znali" O il rozumiem spotkanie jeden na jeden o tyle oczekiwan co do dyskrecji..czyli że po spotkaniu bede łzaił zflaga na ktorej bedzie wpisany nick tej osoby po wroclawskim tynku?
Podejrzewam, że nie łatwiej napisać że wiesz "Jak sie gdzieś spotkamy to udawajmy ze sie nie znamy"'-)No jasne dla mnie zaden problem!To jest radnkowy portal....szanuje, tylko porsze nie piszcie w pierwszej wiadomości "zależy mi na dyskrecji". I tutaj ciekawostka;wiecie ,że osoby które używając randkowego portalu panicznie bały sie ze ktos je przyczai statystycznie faktycznie zostały "przyjacone w pracy w domu itp" bo tu siedzą ;-) BO NAJPIERW sobie odpowiedzcie na pytanie;Po Co zakładam tu konto??Jak po to,żeby w strachu podgladac?Mozna!Po to,aby w strachu pisac: - cyt Wiesz chetnie bym sie spotkal,ale dyskrecja i sie boje" -to tu nie siedz kur.a po prostu,bo zryjesz sobie beret a przy okazji wkurzyssz innych,gwarabtuje ci,że dluzsze siedzenie bez efektu jeszcze bardziej cie pograzy a potem 8 razy zalozysz konto inic z tego niewynikniep oza umawianiem sie z ludzmi w których to wy jestescie strona nie docierajaca na spotkanie. Chcecie byc w tym gronie?
** Są różne formy zarabiania i nic mi do tego,ale jeśli zaczynacie już pisac o "blikach"płaceniu za spotkanie,to naprawdę myślcie co piszecie.I to nie jest tak ze nie zapłaciłem nigdy,ale jeśli nowo zarejestrowany użytkownik,zupełnie s wojejej niweidzy nie widzi, od kiedy mamkonto a żąda ode mnie w ramach bliku uwiarygodnienia,bo ja nie przyjde na spotkanie,żądając pieniedzy to powiem jedno - Jeszcze nie zaczałes a już skonczyłes.To jest potwarz. Juz jak macie konieczność napisz wprost "Słuchaj chetnie bym sie spotkał,ale brak pieniedzy"...Blikowe kłamstwa zaczynają sie zawsze od osoby je proponującej i zawsze wyjdą w praniu,bo kłamstwa juz na wstepnym etapie dajaą pomyslec co w takim razie kurwa bedzie dalej;-D Czyli przyjdzie ktoś 150 kg zamaiast 80?
**Realnie i optymistycznie
**Jestem tu po to by stety badz niestety mazrnowac swoj czas,ale to moj wybór.
**Nie intresuje mnie Twoje życie,wiec jesli jestes w związku.To Twoja sprawa
**Ilosc zdjec (duza nieduza) wynika z autentycznosci i lub pokazania sie "tu i teraz"czyli ze jestem wiarygodny od momentu założenia konta zanim odpowiedzialem sobie na pytanie po co mam je zakladac;-)
**Nie reaguje na formy jakiegokolwiek umoralniania mnie.!!! Siedzisz tu moralie oceniaj siebie.
**Napisze to bo widze ze poprawia sie jakość badz konkretnosc umowienia sie wszak zaupelnie nie wiem czemu,bo sa wazniejsze rzeczy niz dyskrecja,która wynika z samej bytnosci tu(no ale dobra kumam)- TAK JESTEM DYSKRETNY,,ale o co wam chodzi z tą dysklrecją?Z zalozenia wchodzac na ten profil nikt z osób nie leci zaraz na fb lub gdziekolwiek pochwalic sie ze tu jest.A druga sprawa,ktora powoduje ciosanie sobie samemu głowy: "bo wiesz zalezy mi na dyskrecji,bysmy byli zupelnie sami i potem jakby sie nie znali" O il rozumiem spotkanie jeden na jeden o tyle oczekiwan co do dyskrecji..czyli że po spotkaniu bede łzaił zflaga na ktorej bedzie wpisany nick tej osoby po wroclawskim tynku?
Podejrzewam, że nie łatwiej napisać że wiesz "Jak sie gdzieś spotkamy to udawajmy ze sie nie znamy"'-)No jasne dla mnie zaden problem!To jest radnkowy portal....szanuje, tylko porsze nie piszcie w pierwszej wiadomości "zależy mi na dyskrecji". I tutaj ciekawostka;wiecie ,że osoby które używając randkowego portalu panicznie bały sie ze ktos je przyczai statystycznie faktycznie zostały "przyjacone w pracy w domu itp" bo tu siedzą ;-) BO NAJPIERW sobie odpowiedzcie na pytanie;Po Co zakładam tu konto??Jak po to,żeby w strachu podgladac?Mozna!Po to,aby w strachu pisac: - cyt Wiesz chetnie bym sie spotkal,ale dyskrecja i sie boje" -to tu nie siedz kur.a po prostu,bo zryjesz sobie beret a przy okazji wkurzyssz innych,gwarabtuje ci,że dluzsze siedzenie bez efektu jeszcze bardziej cie pograzy a potem 8 razy zalozysz konto inic z tego niewynikniep oza umawianiem sie z ludzmi w których to wy jestescie strona nie docierajaca na spotkanie. Chcecie byc w tym gronie?
** Są różne formy zarabiania i nic mi do tego,ale jeśli zaczynacie już pisac o "blikach"płaceniu za spotkanie,to naprawdę myślcie co piszecie.I to nie jest tak ze nie zapłaciłem nigdy,ale jeśli nowo zarejestrowany użytkownik,zupełnie s wojejej niweidzy nie widzi, od kiedy mamkonto a żąda ode mnie w ramach bliku uwiarygodnienia,bo ja nie przyjde na spotkanie,żądając pieniedzy to powiem jedno - Jeszcze nie zaczałes a już skonczyłes.To jest potwarz. Juz jak macie konieczność napisz wprost "Słuchaj chetnie bym sie spotkał,ale brak pieniedzy"...Blikowe kłamstwa zaczynają sie zawsze od osoby je proponującej i zawsze wyjdą w praniu,bo kłamstwa juz na wstepnym etapie dajaą pomyslec co w takim razie kurwa bedzie dalej;-D Czyli przyjdzie ktoś 150 kg zamaiast 80?
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Mann
Zweck:Virtuelle Bekanntschaft, Persönliches Treffen, Sex ohne Verpflichtung
Im alter von:von22bis55Jahre
Präferenzen
Angaben
Name:Aleksander
Sprache:Polnisch
Größe:171 cm
Silhouette:Durchschnittlich
Sternzeichen:Krebs
Haare:Dunkelblond
Beziehungen:Ledig
Kinder:Nein, habe ich nicht
Alkohol:Ich trinke nicht
Zigaretten:Ich rauche gelegentlich
Ausbildung:Hochschulabschluss












