Dunkler Modus
Webseite: Neuigkeiten, Applikation, Hilfe, Geschäftsbedingungen, Datenschutzerklärung, Kontakt, Cookie-Einstellungen


Über michzanim napiszesz - przeczytaj i postaraj się zrozumieć!
NIE SZUKAM NIKOGO, NIE SPOTYKAM SIĘ,
NIE UMAWIAM SIĘ "na seks" czy tylko kawę, nie interesuje mnie także "sponsoring" - jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć, i pisze kolejny list "o spotkanie" - blokuję i traktuję jak SPAMERA!
jestem sobą, czy się to komuś podoba, czy nie
NIE przyjmuję zaproszeń od profili BEZ zdjęć, także nie koresponduję z takimi profilami, również USUWAM profile, w których zdjęcia zniknęły
Lubię:
porozmawiać, o wszystkim i o niczym, co nie znaczy, że piszę z każdym - to JA sobie wybieram rozmówcę!
Nie lubię:
chamstwa i nachalności, natręctwa w każdej postaci
CZYTAM wszystkie listy, ale ODPOWIADAM tylko na te, które MNIE zainteresują , zaciekawią, zaintrygują /a nie, że ktoś chce żebym odpisała/. Tak więc, nie wzruszają mnie listy z ponagleniem. że jak nie odpiszę, to zostanę usunięta z przyjaciół, lub ze znakami "????"! Wow, "wzrusza" mnie to i sama usuwam z przyjaciół takiego namolnego pisarza! Świadczy to tylko o piszącym, a ja i tak będę odpisywać tylko tym, którym zechcę!
Blokuję też piszących kolejnych raz to samo, na zasadzie "kopiuj-wklej" - dla mnie to SPAM
NIE ODPISUJĘ też na listy z durnymi /świadczącymi o piszącym/ pytaniami, typu: "czy lubisz ssać?, czy podoba ci się mój kutas?" - to są tak prymitywne pytania, że szkoda słów, żeby na nie odpisywać! to ten sam poziom, co zdjęcia przyrodzenia z centymetrem lub innym przedmiotem, dla podkreślenia wielkości, tylko pytanie, czego?!
to JA DECYDUJĘ, z kim piszę - namolnych "pisarzy" blokuję!
wszystkim zadającym bezsensowne i głupie pytania, w stylu: "jak ci mija dzień, dzionek?", "co słychać?" - odpowiadam - WSZYSTKO OK!
tak więc, nie zaśmiecajcie mi skrzynki odbiorczej, bo na takie listy NIE ODPOWIADAM WCALE!
Numeru telefonu nie podaję
Zainteresowania:
ogólne, bez jakiś konkretów
lubię czytać książki
Kogo szukam:
jeśli bym szukała musi mieć to "coś", być intrygującym,
dla którego JA będę najważniejsza a ON dla mnie,
który zaakceptuje MNIE, a ja JEGO
NIE SZUKAM NIKOGO, NIE SPOTYKAM SIĘ,
NIE UMAWIAM SIĘ "na seks" czy tylko kawę, nie interesuje mnie także "sponsoring" - jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć, i pisze kolejny list "o spotkanie" - blokuję i traktuję jak SPAMERA!
jestem sobą, czy się to komuś podoba, czy nie
NIE przyjmuję zaproszeń od profili BEZ zdjęć, także nie koresponduję z takimi profilami, również USUWAM profile, w których zdjęcia zniknęły
Lubię:
porozmawiać, o wszystkim i o niczym, co nie znaczy, że piszę z każdym - to JA sobie wybieram rozmówcę!
Nie lubię:
chamstwa i nachalności, natręctwa w każdej postaci
CZYTAM wszystkie listy, ale ODPOWIADAM tylko na te, które MNIE zainteresują , zaciekawią, zaintrygują /a nie, że ktoś chce żebym odpisała/. Tak więc, nie wzruszają mnie listy z ponagleniem. że jak nie odpiszę, to zostanę usunięta z przyjaciół, lub ze znakami "????"! Wow, "wzrusza" mnie to i sama usuwam z przyjaciół takiego namolnego pisarza! Świadczy to tylko o piszącym, a ja i tak będę odpisywać tylko tym, którym zechcę!
Blokuję też piszących kolejnych raz to samo, na zasadzie "kopiuj-wklej" - dla mnie to SPAM
NIE ODPISUJĘ też na listy z durnymi /świadczącymi o piszącym/ pytaniami, typu: "czy lubisz ssać?, czy podoba ci się mój kutas?" - to są tak prymitywne pytania, że szkoda słów, żeby na nie odpisywać! to ten sam poziom, co zdjęcia przyrodzenia z centymetrem lub innym przedmiotem, dla podkreślenia wielkości, tylko pytanie, czego?!
to JA DECYDUJĘ, z kim piszę - namolnych "pisarzy" blokuję!
wszystkim zadającym bezsensowne i głupie pytania, w stylu: "jak ci mija dzień, dzionek?", "co słychać?" - odpowiadam - WSZYSTKO OK!
tak więc, nie zaśmiecajcie mi skrzynki odbiorczej, bo na takie listy NIE ODPOWIADAM WCALE!
Numeru telefonu nie podaję
Zainteresowania:
ogólne, bez jakiś konkretów
lubię czytać książki
Kogo szukam:
jeśli bym szukała musi mieć to "coś", być intrygującym,
dla którego JA będę najważniejsza a ON dla mnie,
który zaakceptuje MNIE, a ja JEGO
Angaben
Name:Kasia
Sprache:Polnisch
Größe:173 cm
Silhouette:Durchschnittlich
Sternzeichen:Skorpion
Haare:Andere
Beziehungen:Ledig
Kinder:Nein, habe ich nicht
Alkohol:Ich trinke gelegentlich
Zigaretten:Ich rauche nicht
Ausbildung:Hochschulabschluss
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.





