Dunkler Modus
Webseite: Neuigkeiten, Applikation, Hilfe, Geschäftsbedingungen, Datenschutzerklärung, Kontakt, Cookie-Einstellungen


Über michJesteśmy parą w otwartym związku, Chłopak hetero / dziewczyna hetero.
Poszukujemy zaspokojenia swoich potrzeb oraz fantazji, Szukamy pary lub kobiety.
TYLKO KONKRETY. Jeśli piszecie głupie pytania czego szukamy albo coś podobnego to się nie dziwcie że nie ma odpowiedzi. Za oferty homoseksualne od razu blokujemy.
PANOWIE HOMO tylko znajomość online
PS. Jeśli panowie piszą mimo widełek wiekowych oraz mimo tego co jest zaznaczone w sekcji "Kogo szukamy" to prosimy o nie dziwienie się że ma opcji na spotkanie.
Poszukujemy zaspokojenia swoich potrzeb oraz fantazji, Szukamy pary lub kobiety.
TYLKO KONKRETY. Jeśli piszecie głupie pytania czego szukamy albo coś podobnego to się nie dziwcie że nie ma odpowiedzi. Za oferty homoseksualne od razu blokujemy.
PANOWIE HOMO tylko znajomość online
PS. Jeśli panowie piszą mimo widełek wiekowych oraz mimo tego co jest zaznaczone w sekcji "Kogo szukamy" to prosimy o nie dziwienie się że ma opcji na spotkanie.
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Frau, Paar
Zweck:Lose Bekanntschaft, Einmaliges Abenteuer, Persönliches Treffen, Sex ohne Verpflichtung, Längere Beziehung
Im alter von:bis30Jahre
Präferenzen
Angaben
Name:Daria und Krzysztof
Sprache:Polnisch
Größe:167 und 198 cm
Silhouette:Durchschnittlich und Schlank
Sternzeichen:Waage und Steinbock
Haare:Andere und Braunhaarig
Beziehungen:In der offenen Beziehung
Kinder:Nein, habe ich nicht
Alkohol:Ich trinke nicht und Ich trinke nicht
Zigaretten:Ich mag und Ich mag
Ausbildung:Berufsausbildung und Berufsausbildung
hejo jakis pan na kamerke?/daria
Panowie, serio jak wam jakąś kobieta odmówi to musicie wyzywać? Aż tacy desperaci tutaj?
faceci nie dodawajcie nas do znajomych!!!! nie przyjmiemy i tak. Jak juz to piszcie po co piszecie a nie hejka bo nie doczekacie sie odpowiedzi.
Hat ein neues privates Video hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Jeśli już wysylacie zaproszenie to prosze napiszcie w jakim celu, bez tego nie będziemy przyjmować. Jesli ktos nie moze napisac to polubcie ten post i sie odezwiemy;)






