Background
Mann,25 Jahre,Zielona Góra, Polen
34958
Letztes Mal online: 27.06.2026, im Service vom:
Über michKtoś mobilny na nocne zabawy w plenerze? ;) (PATRZ W POSTY, piszę gdzie jestem i o której :))

Młodo wyglądający, zadbany student, który szuka ludzi na fun. Jestem bi uniwersalny. Mam sporo testosteronu i cały czas mi się chce :)
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Frau, Mann, Paar, Transsexuellen
Zweck:Einmaliges Abenteuer, Sex ohne Verpflichtung
Im alter von:bis66Jahre
Angaben
Name:Leon
Sprache:Polnisch
Größe:176 cm
Silhouette:Muskulös
Sternzeichen:Steinbock
Haare:Blond
Beziehungen:Ledig
Kinder:Nein, habe ich nicht
Alkohol:Ich trinke gelegentlich
Zigaretten:Ich rauche nicht
Ausbildung:Hochschulabschluss
Lodziknazg
1:00-1:20 foluszowa! Instrukcja w postach poprzednich- bede glebiej w lasku tam :)
Lodziknazg
Dzisiaj godzina 1:00? Potwierdzę o 23:00 w poście :) foluszowa insyrukcja w postach
Lodziknazg
00:30 będę foluszowa w lasku obok wiaduktu tam przez 15/20 min jeżeli nikogo nie będzie spadam :) Jak zajeżdzasz autem to zaparkuj przy wiadukcie i wejdź głębiej w lasek - tam będę :)
Lodziknazg
Zielona Góra - ul. Foluszowa Skręt do lasku przy wiadukcie, za firmą FAST(będę tam kawałek w głąb ścieżki leśnej przy wiadukcie, jak będziesz autem to zostaw przy wiadukcie i podejdz kawałek w głąb a ja tam będę :))
Będę dzisiaj walił konia sobie tam w lesie, ktoś chętny wpaść na fun? Wpadam tam o 00:30/1:30
Jeżeli wpadniesz to polub posta napiszę dokładnie o 23:00 o której czy 00:30 czy 1:00.
Lodziknazg
Ktoś dzisiaj foluszowa? Wczoraj niestety nikogo nie spotkałem, dzisiaj moge też być jakos 00:30-1:00. Polub jeżeli wpadniesz.
Fajnie w kilku :)
Lodziknazg
Bede na foluszowek za 30/40 min :) instrukcja w postach nizej :)
Lodziknazg
Dzisiaj ktoś foluszowa wiadukt za firmą FAST? Mogę być koło 00:00/1:00 jak będzie ktoś chętny - polub to napiszę posta jakoś 22:30 o której będę :)
Lodziknazg
Bliżej godziny 00:00 napiszę o ktorej bede dokladnie - ale bedzie to 1 albo 2 w nocy, wiec sprawdzajcie profil o połnocy :)
Lodziknazg
Ulica Foluszowa zielona góra
Skręt do lasu przy wiadukcie remontowanym zaraz za firmą FAST. Ktoś chętny na „przypadkowe spotkanie” koło 1/2 w nocy?
Polub post to koło godziny 21:00 napiszę dokładnie post o której będę :)
Lodziknazg
Ktoś mobilny na dziś w nocy? Godzina 1/2? Napisz dogadamy się, jara mnie plenerek ;p
Pary i Panowie :)