Dunkler Modus
Webseite: Neuigkeiten, Applikation, Hilfe, Geschäftsbedingungen, Datenschutzerklärung, Kontakt, Cookie-Einstellungen
Über michCzytanie profilu jest trudne...wiem. nie spotykam się.
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Frau, Paar
Zweck:Lose Bekanntschaft
Im alter von:von25bis40Jahre
Präferenzen
Angaben
Name:Paula
Sprache:Polnisch
Größe:163 cm
Silhouette:Schlank
Sternzeichen:Steinbock
Haare:Blond
Beziehungen:Ledig
Alkohol:Ich trinke gelegentlich
Zigaretten:Ich rauche gelegentlich
Ausbildung:Hochschulabschluss
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Drodzy panowie.... muszę się czymś pochwalić bo zwariuję. Pytanie do Was drodzy szefowie tego świata: czy gdzieś u mnie w profilu jest napisane, że szukam faceta? Szczerze przeglądam swój profil już chyba z setny raz i takiej informacji nie dostrzegam. Powiedzcie mi zatem jak to jest? Ja wiem, że to portal nastawiony na grzmoty, i każdy tu jest dobrowolnie, jednak pole "szukam" ktoś kiedyś tworząc portal - wymyślił. Używajmy i czytajmy ze zrozumieniem. To drugie nawet ważniejsze. 90 % wiadomości to albo jedno słowo, albo zdanie typu: obciagniesz dziś?, wyruchać? zalać cię? Chetnie dziś? Czy moje ulubione....statusy.... też je kiedyś ktoś wymyślił....po co? Wytłumaczę....zielona kropka - dostępna, różowa - brzmi lepiej, chętnie się spotkam zgodnie z preferencjami o których wyżej, lub jak zaznacze w osobnym poście z kimś innym. I ostatnia - siwa, dodam ma opis " nie przeszkadzać" i co? Status ustawiony a wiadomości nadal przychodzą! Wszyscy pracujecie w telemarketingu że nieważne że ktoś was odrzuca dzwonicie znowu, albo ktoś mówi "nie" a wy "pani to kupi" ? Seriooo. Tym sposobem traci się wiarę w facetów i poziom ich inteligencji. Choć minimum przyzwoitości i kultury. Zajrzałam na chwilę mając 30 wiadomości...po napisaniu tego tekstu mam ich 56....🙄 Dobranoc
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.


