Dunkler Modus
Webseite: Neuigkeiten, Applikation, Hilfe, Geschäftsbedingungen, Datenschutzerklärung, Kontakt, Cookie-Einstellungen


Über michMiej lokal.
Szukam aktywa/uni. Chętnie parę KM(bi), MM, grupę.
Jestem Bi pasywny w analu z M.
Umawiam się z wyprzedzeniem. Nie na już.
Mobilny. Bez lokalu
(Zielona Góra i okolice). Sam oral mnie nie interesuje.
Nie sponsoruję i nie oczekuję tego.
Za plenery i spotkania w samochodzie dziękuję.
NIE MAM LOKALU
NIE MAM LOKALU
NIE MAM...
Szukam aktywa/uni. Chętnie parę KM(bi), MM, grupę.
Jestem Bi pasywny w analu z M.
Umawiam się z wyprzedzeniem. Nie na już.
Mobilny. Bez lokalu
(Zielona Góra i okolice). Sam oral mnie nie interesuje.
Nie sponsoruję i nie oczekuję tego.
Za plenery i spotkania w samochodzie dziękuję.
NIE MAM LOKALU
NIE MAM LOKALU
NIE MAM...
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Frau, Mann, Paar, Transsexuellen
Zweck:Lose Bekanntschaft, Persönliches Treffen, Sex ohne Verpflichtung, Längere Beziehung
Im alter von:von25bis66Jahre
Präferenzen
Lebensstil:Persönlichkeitsentwicklung
Angaben
Name:Tu i tam
Sprache:Polnisch
Größe:176 cm
Silhouette:Schlank
Sternzeichen:Steinbock
Haare:Blond
Beziehungen:In der Beziehung
Kinder:Ich habe
Alkohol:Ich trinke gelegentlich
Zigaretten:Ich rauche gelegentlich
Ausbildung:Hochschulabschluss
Iłowa, Żagań - z soboty na niedzielę. Kto ma chęć?
Zielona Góra i okolice. Parę bi lub parę panów poznam bliżej.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Szukam aktywów na sobotę
Szukam aktywów na sobotę
Szukam niekonkretnych i niezdecydowanych. A jak znajdą się konkretni i zdecydowani, to też ok.
Szukasz uległego pasywa, którego możesz brać ba różne sposoby? A może chcesz z kumplem wziąć go na dwa baty?
Sobota Szukam aktywa/uni. Chętnie parę KM(bi), MM, grupę.
A może pani ze strap-onem?
A może pani ze strap-onem?
Kto ma ochotę na spotkanie w sobotę?
Chętnego aktywa, co to podyma.
U Ciebie w mieszkanku na porannym ruchanku?
Fascynuje i zasmuca jednocześnie, brak kultury osób, które nie odpisują na wiadomości. Rozumiem, że nie każdy jest zainteresowany poznaniem każdego. Ale żeby chociaż nie napisać krótkiego "nie jestem zainteresowany " albo chociaż "nie"? Szanujmy innych, jeśli sami oczekujemy szacunku.





