Dunkler Modus
Webseite: Neuigkeiten, Applikation, Hilfe, Geschäftsbedingungen, Datenschutzerklärung, Kontakt, Cookie-Einstellungen
Über mich👉 Proszę, zapoznaj się z całym opisem, będę bardzo wdzięczny. ❤️
⚠️⚠️⚠️ UWAGA! Na profilu są materiały o wulgarnym charakterze. Przepraszam Cię, jeśli nie czujesz się z tym komfortowo.
-----
Szybko o mnie? Brzydki, gruby i z małym, to tylko kilka z moich zalet. ;) Ale tak na serio, to bardzo dużo brakuje mi do ideału, sylwetkę mam raczej przeciętną, tu i tam kilka kg za dużo, sporo pieprzyków i nieidealną cerę. Wiem, nie robię sobie dobrej reklamy, ale wolę od razu uprzedzić i być szczery, żeby nie było niemiłych niespodzianek.
Jestem natomiast spokojnym, sympatycznym, miłym, wyrozumiałym i otwartym facetem i na takich też osobach mi zależy.
Lubię spotkania pełne miłej atmosfery i wzajemnego zrozumienia. Zdecydowanie preferuję spokojne, wolniejsze, przepełnione erotyzmem i pieszczotami kontakty. Bardzo długo się rozkręcam i nie przepadam za szybkimi numerkami. Nie jestem osobą, która wbija na spotkanie ze sterczącym drągalem, robi swoje w 15 min i ucieka, także uczciwie o tym informuję.
Osoby, które mają podobne preferencje zapraszam do kontaktu. 😘
Polub zdjęcia lub napisz śmiało wiadomość, a odpiszę, jeśli będę zainteresowany.
Jeśli piszesz do mnie z pustego profilu, to dołącz zdjęcia w wiadomości. Bądźmy wobec siebie uczciwi, Ty widzisz mnie i ja też chcę widzieć, z kim rozmawiam. :*
-----
Cenię rozmowę oraz dobrą, wzajemną zabawę, swobodną atmosferę i eksperymentowanie z różnymi doznaniami. Wszystko jest dla ludzi, warto zachować otwarty umysł.
Pamiętaj, że wymiana pragnień, namiętności i zainteresowań to zawsze dobry początek do czegoś więcej.
Nie jestem idealny, bardzo mi do tego daleko, ale nie wstydzę się siebie i swoich upodobań. Szanuję każdego i cieszę się, że wszyscy się różnimy, świat jest dzięki temu ciekawszym miejscem.
Lubię m.in. gry wideo, piłkę nożną, jazdę rowerem, bieganie, książki, herbatę, whisky z lodem i cytryną, czapki z daszkiem, psy i spacery po lesie.
-----
Ważne jest dla mnie wzajemne zaufanie i bezpieczeństwo. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia oraz co jakiś czas dbać o badania. Mam nadzieję, że Ty również podzielasz takie podejście.
-----
Jeśli jesteś już tutaj wyślij dwa całuski :* :*. Będzie mi miło, gdy będę wiedział, że znasz opis.
-----
Rozmiar: 🍆 17x14
-----
Pozdrawiam serdecznie!
⚠️⚠️⚠️ UWAGA! Na profilu są materiały o wulgarnym charakterze. Przepraszam Cię, jeśli nie czujesz się z tym komfortowo.
-----
Szybko o mnie? Brzydki, gruby i z małym, to tylko kilka z moich zalet. ;) Ale tak na serio, to bardzo dużo brakuje mi do ideału, sylwetkę mam raczej przeciętną, tu i tam kilka kg za dużo, sporo pieprzyków i nieidealną cerę. Wiem, nie robię sobie dobrej reklamy, ale wolę od razu uprzedzić i być szczery, żeby nie było niemiłych niespodzianek.
Jestem natomiast spokojnym, sympatycznym, miłym, wyrozumiałym i otwartym facetem i na takich też osobach mi zależy.
Lubię spotkania pełne miłej atmosfery i wzajemnego zrozumienia. Zdecydowanie preferuję spokojne, wolniejsze, przepełnione erotyzmem i pieszczotami kontakty. Bardzo długo się rozkręcam i nie przepadam za szybkimi numerkami. Nie jestem osobą, która wbija na spotkanie ze sterczącym drągalem, robi swoje w 15 min i ucieka, także uczciwie o tym informuję.
Osoby, które mają podobne preferencje zapraszam do kontaktu. 😘
Polub zdjęcia lub napisz śmiało wiadomość, a odpiszę, jeśli będę zainteresowany.
Jeśli piszesz do mnie z pustego profilu, to dołącz zdjęcia w wiadomości. Bądźmy wobec siebie uczciwi, Ty widzisz mnie i ja też chcę widzieć, z kim rozmawiam. :*
-----
Cenię rozmowę oraz dobrą, wzajemną zabawę, swobodną atmosferę i eksperymentowanie z różnymi doznaniami. Wszystko jest dla ludzi, warto zachować otwarty umysł.
Pamiętaj, że wymiana pragnień, namiętności i zainteresowań to zawsze dobry początek do czegoś więcej.
Nie jestem idealny, bardzo mi do tego daleko, ale nie wstydzę się siebie i swoich upodobań. Szanuję każdego i cieszę się, że wszyscy się różnimy, świat jest dzięki temu ciekawszym miejscem.
Lubię m.in. gry wideo, piłkę nożną, jazdę rowerem, bieganie, książki, herbatę, whisky z lodem i cytryną, czapki z daszkiem, psy i spacery po lesie.
-----
Ważne jest dla mnie wzajemne zaufanie i bezpieczeństwo. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia oraz co jakiś czas dbać o badania. Mam nadzieję, że Ty również podzielasz takie podejście.
-----
Jeśli jesteś już tutaj wyślij dwa całuski :* :*. Będzie mi miło, gdy będę wiedział, że znasz opis.
-----
Rozmiar: 🍆 17x14
-----
Pozdrawiam serdecznie!
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Frau, Mann, Paar, Transsexuellen
Zweck:Lose Bekanntschaft, Persönliches Treffen, Sex ohne Verpflichtung, Längere Beziehung
Im alter von:bis48Jahre
Präferenzen
Angaben
Name:Grzesiek
Sprache:Englisch, Polnisch
Größe:180 cm
Silhouette:Durchschnittlich
Sternzeichen:Jungfrau
Haare:Keine
Beziehungen:Ledig
Kinder:Nein, habe ich nicht
Alkohol:Ich trinke gelegentlich
Zigaretten:Ich rauche nicht
Ausbildung:Hochschulabschluss
👉 Dodaję ten post po raz kolejny, proszę przeczytaj. Moi Drodzy, przede wszystkim jest mi bardzo miło, że dostaję tyle wiadomości i zainteresowania moim profilem oraz propozycji ewentualnych spotkań. :* Staram się odpisać każdemu, choć nie zawsze od razu, zaś samo DZ nie ułatwia kontaktu poprzez blokowanie wiadomości za paywallem. 👉 Proszę jednak gorąco o to, by puste profile zanim zaproponują spotkanie, zaczęły jednak od przedstawienia się i pokazania. Zapoznanie się z opisem na profilu też byłoby miłym gestem. Bądźmy proszę wobec siebie fair. Może i brzmi to dość absurdalnie w odniesieniu do tutejszych okoliczności, ale jednak zachowajmy podstawy szacunku przy kontakcie. 👉 Wszyscy wiemy, w jakim jesteśmy miejscu i jaki głównie jest cel naszych wizyt tutaj. Jest to oczywiste, że aby do jakiegokolwiek spotkania w ogóle doszło warto chociaż, abyśmy byli w swoim typie. Być może inni mają inaczej, ale ja nie preferuję randek w ciemno. :) 👉 Wszelkie wiadomości od pustych profili, które nie mają zamiaru się pokazać i od razu piszą o spotkaniu będę zmuszony ignorować. Sam staram się być wobec innych w porządku i liczę na to samo z drugiej strony. To chyba niezbyt wielkie wymagania. 👉 Inna sprawa, jeśli piszę komuś, że nie jest w moim typie i nie będę zainteresowany spotkaniem, to nie jest to obraza z mojej strony. Wulgarne wiadomości w odpowiedzi nie są konieczne. Ja również nie podobam się wielu osobom i jest to zupełnie normalne. Jest mi aż nieswojo pisać takie rzeczy, ale lepiej mieć jasność także w tej kwestii. :) Mam nadzieję, że w ogóle ktoś to przeczyta i przemyśli, bo choć to zupełnie podstawowe sprawy, to jednak musiałem o nich napisać. Dobrej zabawy i miłych kontaktów wszystkim życzę. :*
Bardziej eleganckie jest zdjęcie koszuli w pierwszej kolejności. Niestety znów się pośpieszyłem w złym kierunku... 🙈😈
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Hat ein neues privates Video hinzugefügt.
Hat ein neues privates Video hinzugefügt.
To chyba mój ulubiony komunikat na tej stronie, bo go najczęściej dostaję, zazwyczaj w towarzystwie czasowego bana na konto. Nie sądziłem, że jestem aż tak wulgarnym zboczuchem, potraktuję to jako komplement w takim razie. 😎 Przynajmniej inni mają więcej szczęścia przy dodawaniu znacznie mocniejszych rzeczy, co cieszy, bo można sobie popatrzeć. 😈














