Background
Frau,36 Jahre,Gdańsk, Polen
3 867858
Letztes Mal online: 25.06.2026, im Service vom:
Über michWitam, poszukiwany przyjaciel do stałej dłuższej relacji, inteligentny nie nachalny. Tylko ktoś wolny.

Nie odpisuje na każdą wiadomość, zdjęcie jedynie po dłuższym poznaniu sie:) jeśli piszesz z pytaniem ile biorę od razu jesteś skreślony, panowie trochę więcej kultury
Ich suche
Personen vom Geschlecht:Mann
Zweck:Persönliches Treffen, Längere Beziehung, Beziehung
Im alter von:von36bis55Jahre
Angaben
Name:Zapytaj
Sprache:Polnisch
Größe:160 cm
Silhouette:Korpulent
Sternzeichen:Skorpion
Haare:Blond
Beziehungen:Ledig
Kinder:Nein, habe ich nicht
Alkohol:Ich trinke nicht
Zigaretten:Ich rauche nicht
Ausbildung:Abitur
Nieznajoma1989
😛
Nieznajoma1989
Ma ktoś chęć na wieczorny spacer?
Nieznajoma1989
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Nieznajoma1989
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Nieznajoma1989
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Nieznajoma1989
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Nieznajoma1989
Hat ein neues privates Foto hinzugefügt.
Nieznajoma1989
😏
MenForRelationship
Ładnie pozdrawiam serdecznie 🙂
Twardy1999
Boskie ciało skarbie 😍
Bzyku78
Śliczności
Nieznajoma1989
Czy ktoś mi wytłumaczy fenomen facetów z tego portalu?
Piszą pierwsi, rozmowa płynie, jest chemia, pada propozycja spotkania…
i nagle puf, znikają szybciej niż motywacja w poniedziałek rano.
Bez „sorry”, bez „jednak nie”, bez niczego.
Serio zaczynam się zastanawiać, czy łatwiej im umówić się z inną kobietą, płacąc za seks, niż normalnie spotkać się z kimś, z kim już mieli fajny kontakt i realną szansę na coś normalnego? 🤷🏼‍♀️
Chlopaknieugiety1
Omijasz tych którzy chcą naprawdę się spotkać...🤷
Genio141
No niestety tak już ten portał wygląda ;/ też już tak miałem
Zjemcipusie
A potrafisz mi wytłumaczyć, dlaczego laski tutaj robią dokładnie to samo?
Nieznajoma1989
Czy faceci jeszcze istnieją… czy to tylko mit? 😉 Czasem mam wrażenie, że mężczyźni, z którymi naprawdę warto wypić kawę o poranku i kieliszek wina wieczorem, to już postacie z bajek… albo z reklam perfum. A przecież nie szukam ideału – tylko kogoś prawdziwego. Wolny mężczyzna – to słowo klucz. Nie „w separacji”, nie „skomplikowane”, nie „z kimś, ale to nic poważnego”. Tylko wolny. Tak jak ja.
Szukam kogoś, z kim można rozmawiać do późna w nocy, wyjść spontanicznie na spacer, pośmiać się, poprzytulać… i może z czasem stworzyć coś więcej. Nie interesują mnie relacje z doskoku, ukrywane, niedomówione. Chcę spotkań na różnych płaszczyznach – psychicznej, emocjonalnej, a jeśli zaiskrzy, to i fizycznej. Bez presji, ale z otwartością. Jeśli jesteś wolny, wiesz czego chcesz i umiesz być szczery – to może właśnie Ty jesteś tą brakującą częścią mojego równania.
MenForRelationship
Chyba mogę być wyjątkiem 😊
Ruhuhuhu12
😍